FAQ    Поиск    Пользователи    Группы    Сообщения
Галерея

Забыли пароль?

Список форумов Mystery: legends of the beyond -> Предложения

Замки та походи.

Предыдущая тема :: Следующая тема
Автор Сообщение
Мотя
Аколит

Аколит

голосов: 2

СообщениеДобавлено: 15.08.2014 12:55    Заголовок сообщения: Замки та походи.
Ответить с цитатой

Тему навіяло печальне становище з походами з застави,замки в Ельграді та судова справа №4640 від 10.08.2014.
Ну з судебним розглядом та вироком все зрозуміло. Дотримання сухої букви закону , не бульше і не менше.
Але що робити в грі взагалі? КВ як такового немає, боторізом теж не станиш бо ботів то майже і не залишилось , від Дальміровських дуелей після 5 поєдинків поспіль тошнить просто , в Ельграді арена пуста , замки після згадоної мною справи теж пустують , в походи якщо раз в день зміг сходити то свято. Турніри 5 лвл хоч трохи допомагають але теж з часом набридають і не є панацеєю.
Тепер що до пропозиції...
Всі знають що в Хедберні на арені сидять боти , ну то чому не посадити таких 1-2 на замки та на походи? Чи просто дати можливість штурмувати замок 2 людям( як показує практика знайти одного значно легше)?
А також на ристалищі зробити або ж випадкову деку або ж стартерну і народ почне більш активніше грати.
Я сам відразу куплю пару платини щоб купити те що треба. А так навіть якщо куплю то немає де й використовувати по суті.
Тепер тим хто зараз почне кричати -"Адмінів немає , це немає сенсу". Адміни є.)))У всякому випадку як мінемум один із них активно займається виконанням замовлень ділерів гри і навіть останні скоро мають отримати зарплатню за рік.)))
Та й написано це не як прохання а як привід побалакати,покритикувати, чи підтримати та покращити думку. В грі то робити немає чого то може хоч на форумі потриндим.)))

Shinya Kougami
Маг

Маг

голосов: 3
Предупреждений : 3
СообщениеДобавлено: 15.08.2014 13:39    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

В літні місяці завжди було найважче зібрати команду (походи, замки та інші локації, котрі потребують в участи трьох та більше гравців). Це не легка справа, але не настільки складна, щоб вводити ботів, якщо, зробити можливим запуски будь-якого завдання одним гравцем (штурм замку чи похід, чи щось інше) - то соціальній елемент гри буде непотрібний.
Так ти висловлюєшся, тому що бажаєш, щоб тобі принесли і положили, ще й жувати допомогли. Так, складно враховувати інтереси кожного в команді (всі гравці різні, починаючи від віку закінчуючи різними часовими поясами; робота, діти, справи), чи то 3 гравці, чи то їх шість, навіть у командах може виникати напруга, а іноді і конфлікти (теж складна ситуація). Раніше, ці деталі враховувати не доводилось, на місце одних приходили інші, домовлятись не потрібно, можна бути зверхнім і брутальним).
Звісно, бували поодинокі порушення, але вони були безсистемними. А зараз, що робиться, піймали на одному замку, піду на інший (а раніше відразу садили в тюрму персонажів, доки йшов суд, навіть не встигав запастися ресурсами для драконів), навіть зазирати в локацію замків не доводиться, достатньо лише подивитись на чат міста, як 2 ніки з однаковим інтервалом заходять и покидають чат) А ми всі бачимо це і мовчим. Звісно хтось зараз скаже, у нас є Стражники – це їхня робота, дійсно є)), але як часто ми їх бачимо у грі і чим саме вони займаються? Начальник стражники і той заходить у гру рідко, є декілька ніків, яких я взагалі в грі за пів року бачив 2-8 разів хвилин по 5, і то вони в чаті кричали «куплю ресурси». Думаю рядок де було написано відсунути ігровий процес на другий план – кожен розумів по своєму!
На порушення штовхає неможливість домовитись, та відсутність тих, хто слідкує за порядком.

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Мотя
Аколит

Аколит

СообщениеДобавлено: 15.08.2014 13:53    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

jin писал(а):
В літні місяці завжди було найважче зібрати команду (походи, замки та інші локації, котрі потребують в участи трьох та більше гравців). Це не легка справа, але не настільки складна, щоб вводити ботів, якщо, зробити можливим запуски будь-якого завдання одним гравцем (штурм замку чи похід, чи щось інше) - то соціальній елемент гри буде непотрібний.
Так ти висловлюєшся, тому що бажаєш, щоб тобі принесли і положили, ще й жувати допомогли. Так, складно враховувати інтереси кожного в команді (всі гравці різні, починаючи від віку закінчуючи різними часовими поясами; робота, діти, справи), чи то 3 гравці, чи то їх шість, навіть у командах може виникати напруга, а іноді і конфлікти (теж складна ситуація). Раніше, ці деталі враховувати не доводилось, на місце одних приходили інші, домовлятись не потрібно, можна бути зверхнім і брутальним).
Звісно, бували поодинокі порушення, але вони були безсистемними. А зараз, що робиться, піймали на одному замку, піду на інший (а раніше відразу садили в тюрму персонажів, доки йшов суд, навіть не встигав запастися ресурсами для драконів), навіть зазирати в локацію замків не доводиться, достатньо лише подивитись на чат міста, як 2 ніки з однаковим інтервалом заходять и покидають чат) А ми всі бачимо це і вовчим. Звісно хтось зараз скаже, у нас є Стражники – це їхня робота, дійсно є)), але як часто ми їх бачимо у грі і чим саме вони займаються? Начальник стражники і той заходить у гру рідко, є декілька ніків, яких я взагалі в грі за пів року бачив 2-8 разів хвилин по 5, і то вони в чаті кричали «куплю ресурси». Думаю рядок де було написано відсунути ігровий процес на другий план – кожен розумів по своєму!
На порушення штовхає неможливість домовитись, та відсутність тих, хто слідкує на порядком.

Багато слів і майже всі не по суті.)))
До чого тут інтереси кожно та інша фігня? Коли замки юзалися і створювались мінемальне число атакуючих було адекватним в силу того що в Елі було як мінемум постійно 50-80 чоловік. А зараз 10-20 і то не завжди. Різницю розумієш?)))
Чому стражникі в грі рідко бачиш? А що їм тут робити? Нудьга заполонила міста. Скоро взагалі не побачиш.)))
На данний момент на порушення штовхає не -"неможливість домовитись , та відсутність тих, хто слідкує на порядком" а банальна безвихідь! Сидиш в Ельграді як в мертвому місті. Наче й пограти зайшов у гру а в грі грати нема в що бо нема з ким, а пограти самому немає можливості. Замкнуте коло якесь.)))) Мало людей бо нема що робити , нема що робити бо мало людей.))))

Shinya Kougami
Маг

Маг

СообщениеДобавлено: 15.08.2014 14:31    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

бідолаха, нікому тебе пожаліти Crying or Very sad , я і на Замок привидів шукав і знаходив, з ким штурмувати, а в Хедберні ще менше живих гравців, навіть в порівнянні коли в Ельграді було 40-50 персонажів.
Щодо того побачу чи не побачу) Чим менше гравців, тим легше визначати шахраїв.
Ти собі виправдання шукаєш!

Мотя
Аколит

Аколит

СообщениеДобавлено: 15.08.2014 15:11    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

jin писал(а):
бідолаха, нікому тебе пожаліти Crying or Very sad , я і на Замок привидів шукав і знаходив, з ким штурмувати, а в Хедберні ще менше живих гравців, навіть в порівнянні коли в Ельграді було 40-50 персонажів.
Щодо того побачу чи не побачу) Чим менше гравців, тим легше визначати шахраїв.
Ти собі виправдання шукаєш!

Laughing Laughing Laughing
В кого що болить той про те і дума? Мене то якраз жаліти й не потрібно, це ти постійно про це говориш. Все як по дядьку Фрейду.)))
Про шахлаїв то взагалі посмішив.)))Будеш з часом сидіти тут разом з 4 своїми мультами і визначати порушників.)))
Ти ж вроді у грі нормальний(може мені здалося просто) а тут чогось повний неадекват.((( Тіпа років 15 максимум.(((

Shinya Kougami
Маг

Маг

СообщениеДобавлено: 15.08.2014 15:38    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

нормальность, вообще условность, пока твое мнение совпадает с большинством.

мультов у меня нет, только с игровой женой совпадаем по айпи (на то есть причины).
еще раз повторю, в сентябре людей будет больше, насколько, этого не знаю. Хочешь использовать мультов, используй (отсидит строк персонаж, можешь по новой вплоть до блока перса). Возможность сражаться с ботами одному есть - это выселки! Не хочешь, учись общаться находить людей, которые думают так же как и ты, организовывать их в команду(это важное качество). Сначала это будет 1-3 захода в день, может больше (пристреляетесь), через неделю по пол дня будете штурмовать.

можно говорить о чем угодно, но подобные предложения были, не поленись прочитай ответ, он не поменяется даже если в игре будет 7 человек.

Мотя
Аколит

Аколит

СообщениеДобавлено: 15.08.2014 16:26    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

jin писал(а):
нормальность, вообще условность, пока твое мнение совпадает с большинством.

мультов у меня нет, только с игровой женой совпадаем по айпи (на то есть причины).
еще раз повторю, в сентябре людей будет больше, насколько, этого не знаю. Хочешь использовать мультов, используй (отсидит строк персонаж, можешь по новой вплоть до блока перса). Возможность сражаться с ботами одному есть - это выселки! Не хочешь, учись общаться находить людей, которые думают так же как и ты, организовывать их в команду(это важное качество). Сначала это будет 1-3 захода в день, может больше (пристреляетесь), через неделю по пол дня будете штурмовать.

можно говорить о чем угодно, но подобные предложения были, не поленись прочитай ответ, он не поменяется даже если в игре будет 7 человек.

Ну ось.Зовсім інша справа.))) Нормально і по ділу.))
Мульт один для турнірів на 5 лвл і в замках я їх ніколи не використовував.
Висілки зараз неактуальні бо там босів майже немає.
Щодо фінансової сторони що до замків то тут можна просто до мізера зменшити нагороду якщо проходить його з ботами чи вдвох , тоді економіка не постраждає. Так само і з походами на гобів та іншу нечість, відбалансувати і запровадити і економіка не постраждає і буде не так нудно як зараз. Чому б ні?
Мабуть кожен приходить в гру за чимось своїм. В реальному житті я дуже добре вмію спілкуватись але я сюди прихожу грати, мене абсолютно влаштовує моє становище і статус в реальному соціумі і тут я не шукаю а ні спілкування і взагалі не горю бажанням гуртувати віртуальних людей для віртуальних походів на замки.
Але ми с тобою вперлись в замки. А як що до ристалища на стартері чи з ремдонною декою?

Shinya Kougami
Маг

Маг

СообщениеДобавлено: 15.08.2014 17:31    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

Мотя писал(а):
А як що до ристалища на стартері чи з ремдонною декою?

когда-то предлагали и такое, еще предлагали больше шахт по дальмиру, вокруг даля, и стартер на дале или рандом. - но на тот момент уже перестали отвечать на форуме , даже модераторы уже молчали.

потому как, админу, ушли по другим организациям и проектам работать, а сюда заглядываю, я так думаю, иногда из любопытства. Все же как ни как это своего рода социальный эксперимент)

никто реализовать подобного рода изменения из игроков не может, думаю этот факт известен всем, дописать изменить код могут админы, а предлагать можно много, вот правда не все осилили просмотреть все предложения и ответы к ним, я к примеру избирательно с этим разделом ознакомился, а темы, что создавались не так давно, они и раньше создавались и там есть даже ответы.

Мотя
Аколит

Аколит

СообщениеДобавлено: 15.08.2014 17:50    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

jin писал(а):
Мотя писал(а):
А як що до ристалища на стартері чи з ремдонною декою?

когда-то предлагали и такое, еще предлагали больше шахт по дальмиру, вокруг даля, и стартер на дале или рандом. - но на тот момент уже перестали отвечать на форуме , даже модераторы уже молчали.

потому как, админу, ушли по другим организациям и проектам работать, а сюда заглядываю, я так думаю, иногда из любопытства. Все же как ни как это своего рода социальный эксперимент)

никто реализовать подобного рода изменения из игроков не может, думаю этот факт известен всем, дописать изменить код могут админы, а предлагать можно много, вот правда не все осилили просмотреть все предложения и ответы к ним, я к примеру избирательно с этим разделом ознакомился, а темы, что создавались не так давно, они и раньше создавались и там есть даже ответы.

Я це написав не для того щоб "небо розверглось і сталось чудо" а просто від нудьги.)) Я адмінів знав особисто і в реалі, тому не питаю ілюзій що до їх вчинків. Гарні люди звісно, але ж не альтруісти.
А з іншого боку доречі ж я кажу адміни як мінемум питаннями ділерів займаються постійно. І як не дивно гроші то й досі "капають" з проекту. Тому якими б зайнатими не були вони теж зацікавлені в тому щоб гроші як мінемум і далі капали то може й знайдуть день другий переписати трохи коди.
А взагалі шкода Містері. БУЛО ВЕСЕЛО!)))

Водан111
Странник

Странник

СообщениеДобавлено: 18.08.2014 22:04    Заголовок сообщения:
Ответить с цитатой

Старое и/или больное дерево часто дает обильный плод (это намек-метафора)))
Садом заниматься надо...
О я выдал Arrow

Список форумов Mystery: legends of the beyond -> Предложения Часовой пояс: GMT + 2

Перейти: